Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

10 Sweet as 1: Cheezy zdobywa 10. mistrzostwo stanu |  Sporty

10 Sweet as 1: Cheezy zdobywa 10. mistrzostwo stanu | Sporty

GOSHEN — Niezwykły sezon dla drużyny piłkarskiej Chazy Boys zakończył się w sobotę 10. mistrzostwem NYSPHSAA klasy D.

Eagles zmierzyli się z Polską z III ligi i zremisowali po 2 bramki przez regulaminowe 80 minut i dwie 15-minutowe dogrywki, zanim obie drużyny zostały ogłoszone mistrzami stanu.

Jeśli obie drużyny utrzymają remis w dogrywce, wykonywane są rzuty karne, aby zobaczyć, kto awansuje w grze stanowej aż do meczu o mistrzostwo stanu.

„Nie mógłbym być bardziej dumny z zespołu” – powiedział trener Chase’a, Rob McAuliffe. „Wiem, że wypowiadam się także w imieniu naszej szkoły i naszej społeczności. Zespół godnie reprezentował naszą społeczność.

„Przeszliśmy przez trudne chwile w tym sezonie i oni zasługują na tytuł mistrza stanu. To zdecydowanie jedna z najostrzejszych drużyn, jakie kiedykolwiek tu trenowałem, a oni grają dla siebie”.

10 mistrzostw stanu to najwięcej w historii jakiejkolwiek męskiej drużyny piłkarskiej w stanie. Następny jest Pittsford-Mendon z ośmioma.

McAuliffe ma obecnie 10 tytułów mistrzowskich jako trener. Dalej są trzy autokary, po sześć w każdym.

„Oczywiście chcieliśmy od razu zdobyć tytuł mistrza stanu” – powiedział starszy napastnik Dylan McAfee. „Ale to nadal wiele znaczy dla zespołu, zwłaszcza dla tak dużych zawodników jak ja.

„Poza tym wszystkim, co się wydarzyło. Udało nam się jednak połączyć siły jako zespół, aby tego dokonać”.

„To wiele znaczy” – dodał starszy obrońca Evan Dwyer. „Zostałem powołany do drużyny uniwersyteckiej pod koniec drugiego roku studiów, podobnie jak dwóch naszych zawodników w tym sezonie.

„Wspaniale było zdobyć dla naszego zespołu mistrzostwo stanu w pojedynkę, ale moim celem było zdobycie tytułu stanu od czasów studiów”.

Sobotni mecz nie rozpoczął się dobrze dla Orłów (19-0-2).

Król strzelców Polski, Carter Cookenham, dał Tornadoes (16-3-1) prowadzenie po rzucie karnym zaledwie 3:55 po rozpoczęciu meczu.

READ  Polska odkłada plan zielonej energii w związku ze zbliżającymi się wyborami

Jednak Chazi szybko zareagował, gdy Isaac Merrill podał piłkę McAfee, który w 5:15 głową wleciał do siatki.

Następnie w połowie pierwszej połowy McAfee podał prosto do Bryce’a Parkera, który zdołał przedostać się do piłki przed bramkarzem Polski Noahem Lamphere. Następnie Parker trafił do domu o 17:38 na 2-1.

Lamphere, który spisał się znakomicie w meczu z Polską, na początku drugiej połowy obronił rzut karny Czaziego i utrzymał wynik 2:1.

Następnie, gdy regulaminowy czas gry wskazywał 9:07, luźny krążek przed siatką Chaziego doprowadził do remisu Daytona Jonesa.

Doszło do dogrywki, a McAfee, który zakończył imponujący sezon z 36 golami, 14 asystami i 86 punktami po przejściu z pomocy do ataku w tym sezonie, prawie dwukrotnie wygrał.

Pierwsza padła po pierwszej dogrywce, kiedy jego niski strzał w lewy róg został zablokowany przez Lamphere. Następnie w drugiej dogrywce McAfee pobiegł prawym skrzydłem i oddał potężny strzał, który trafił w poprzeczkę.

„Uderzył pierwszą piłkę tam, gdzie chciałem, ale bramkarz wykonał świetną obronę” – powiedział McAfee.

„Drugi trafił w spód poprzeczki, upadł, a bramkarz wybił piłkę. Właśnie tego chciałbym mieć z powrotem.

Bramkarz Riot, Zamir Foster, zaliczył 10 interwencji, w tym kluczową obronę z bliskiej odległości, i spisał się znakomicie w dwóch meczach Eagles w Final Four.

„Polska grała dobrze w defensywie, a numer 12 (Cockenham) w ataku sprawił nam pewne problemy” – powiedział Dwyer.

„Byli fizyczni i musieliśmy kopać głęboko” – dodał McAfee.

„Polska grała dobrze w defensywie i jest dobrze trenowana” – powiedział McAuliffe. Myślałem, że jesteśmy lepszym zespołem, ale tutaj graliśmy z dwoma bardzo dobrymi zespołami.

Chazy był w tym sezonie niepokonany od 21 meczów po tym, jak w zeszłym roku stracił całą linię ataku na rzecz ukończenia szkoły.

„Trochę więcej czasu zajęło nam osiągnięcie dobrej formy w tym sezonie – może pięć lub sześć meczów” – powiedział McAuliffe. Graliśmy jednak dobrze w defensywie i zaczęliśmy strzelać kilka bramek.

READ  World Chess Cup: Harikrishna wygrywa, Prajnananda w dogrywce, Sarin wywala

„Miałem zaufanie do naszych seniorów. Wnieśli wiele do naszego programu”.

McAfee, Dwyer, Merrill i Foster to czterej starterzy w tegorocznej drużynie, która w weekend wystartowała także z czterema studentami pierwszego roku, jednym studentem drugiego roku i dwoma juniorami.

„Czułem, że jako seniorzy jesteśmy w stanie podnieść się i wykonać dobrą robotę jako przywódcy” – powiedział Dwyer.

W piątkowych półfinałach Final Four mistrz Sekcji VII, Eagles, zagrał bardzo dobrze i pokonał zwycięzcę Sekcji II Loudonville Christiana 3:1 i awansował do meczu o tytuł klasy D.

Świeżak Jack Rovers, który został powołany do drużyny uniwersyteckiej pod koniec sezonu, strzelił swojego pierwszego gola po tym, jak Parker trafił w poprzeczkę i otworzył wynik.

Maddox Tindall podwyższył na 2:0 po strzale głową po rzucie rożnym Landona Dupree pod koniec pierwszej połowy, a McAfee podwyższył na 3:0 na początku drugiej połowy po świetnym indywidualnym wysiłku.

Foster zanotował dziewięć interwencji przeciwko Chaziemu i pozwolił na zdobycie gola jedynie Benowi Hoffmanowi z Loudonville Christian.

Mistrzostwa kategorii D

Czazy 2, Polska 2, Ots 2

CCRS 2 0 0 0 — 2

Podstawowe usługi zdrowotne 1 1 0 0 — 2

1. połowa – 1, Paul, Cockenham, 3:55. 2, CCRS, McAfee (Merrill), 5:15. 3, CCRS, Parker (McAfee), 17:38.

2. połowa – 4, Paul, Dee Jones, 30:53.

Strzał na bramkę – Polska 11, Czazy 9.

Zapisuje – Foster, CCRS, 10. Lamphere, Paul, 6.

Półfinały klasy D

Chazy 3, Loudonville Christian 1

CCRS 2 1 – 3

LCHS 0 1 – 1

1. połowa – 1, CCRS, Rovers (Parker), 27:41. 2, CCRS, Tindall (Dupré), 36:10.

Druga tercja – 3, CCRS, McAfee, 3:17. 4, LC Hoffman, 21:51.

Strzały na bramkę: Chazi (14), Loudonville Christian (10).

Ratuje: Foster, CCRS, 9. Depp, LC, 10.