Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

10 rzeczy, których nie wiedziałeś o polskim Loganie

10 rzeczy, których nie wiedziałeś o polskim Loganie

Logan Polish może nie jest nazwą znaną większości ludzi, ale prawdopodobnie nie będzie tak jeszcze długo. Wschodząca aktorka jest gotowa na swój wielki wypad do świata rozrywki. Chociaż niekoniecznie jest nowa w branży, jej rola w serialu tak Wybrzeże Moskitów To była jej pierwsza szansa na dużym ekranie.

Serial powstał na podstawie powieści o tym samym tytule, na podstawie której w 1986 roku powstał film. Wybrzeże Moskitów Niedawno zakończył się drugi sezon w Apple TVI to prawdopodobnie początek wielu innych wspaniałych rzeczy, które ją czekają. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się 10 rzeczy, których nie wiedziałeś o Loganie Polish.

1. Nie jest jedyną osobą w rodzinie, która pracuje w branży rozrywkowej

Polka całe życie związana jest z branżą rozrywkową. Jej ojciec, Mark Polish, jest aktorem, scenarzystą, reżyserem i producentem znanym z reżyserii Bliźniacze Wodospady Idaho, NorthforkI Wygraj jackpota. Inna aktorka Jasper Polish jest jej kuzynem, a Polish jest siostrzenicą Michaela Polisha Kate Bosworthznana z roli Lois Lane Superman powraca. Przy tak wielu powiązaniach z branżą nie jest zaskoczeniem, że Polka w końcu również się tam znalazła.

2. Była w środku Rolnik astronauta

Wybrzeże Moskitów To może być ważny moment w karierze Polki, ale nie jest to pierwszy raz, kiedy bierze udział w dużym projekcie. Na ekranie zadebiutowała w 2006 roku w filmie Astronauta farmy, Które przyniósł jej ojciec. W filmie wystąpili także Billy Bob Thornton i Virginia Madsen.

3. Jest pisarką i reżyserką

Jeśli chodzi o Polską i jej ojca, jabłko z pewnością nie spadło daleko od jabłoni. Choć aktorstwo wydaje się być tym, na czym przez lata skupiała się najwięcej czasu, pracowała także za kulisami i prawdopodobnie będzie robić więcej w przyszłości.

4. Wybrzeże Moskitów To jej pierwsza rola telewizyjna

10 rzeczy, których nie wiesz o Loganie Polish

Jeśli nie słyszałeś wcześniej o języku polskim, to prawdopodobnie dlatego, że nie była jeszcze zaangażowana w wiele rzeczy. W rzeczywistości, Wybrzeże Moskitów To był jej pierwszy występ w telewizji, ale prawdopodobnie nie ostatni. Jeśli serial stanie się tak popularny, jak się tego spodziewano, może otworzyć przed Polską kolejne drzwi.

READ  10 tureckich, rosyjskich i polskich seriali, które powinieneś teraz obejrzeć na Netflixie

5. Uwielbia robić zdjęcia

Jako osoba kreatywna, Polak zawsze przyciągają nowe możliwości tworzenia rzeczy. Oprócz aktorstwa Polka najwyraźniej kocha fotografię i lubi robić zdjęcia. Potrafi sprawić, że nawet zwykłe rzeczy wyglądają pięknie, gdy uchwycisz je na zdjęciu.

6. Uwielbia modę

10 rzeczy, których nie wiesz o Loganie Polish

W Polsce chodzi przede wszystkim o to, by wyglądać jak najlepiej, a moda zapewniła jej na to sposób. Ma świetne wyczucie stylu i naturalny sposób łączenia strojów. Polka nie boi się ryzykować ze swoimi ubraniami i lubi włączać jasne i odważne kolory do tego, co nosi.

7. Lubi przebywać nad wodą

Bez względu na to, jak bardzo zajęte jest życie, Polka zawsze lubi znaleźć czas na rzeczy, które pozwalają jej oczyścić umysł i zrelaksować się. Spędzanie czasu na świeżym powietrzu to jeden z jej ulubionych sposobów na odpoczynek i regenerację; Polki szczególnie uwielbiają spędzać czas nad wodą i wygrzewać się na słońcu.

8. Uwielbia podróżować

10 rzeczy, których nie wiesz o Loganie Polish

Świat jest bardzo pięknym miejscem i Polska ma nadzieję zobaczyć go jak najwięcej. Przez lata Polska miała okazję dużo podróżować. Nie tylko odwiedziła wiele miejsc w całych Stanach Zjednoczonych, ale miała także okazję podróżować po całym świecie.

9. Jedyne, na czym jej zależy, to troska o środowisko

Chociaż wszyscy wiemy, że istnieje tylko jedna planeta, Ziemia, i nigdy nie będziemy mieli innej, jest wielu ludzi, którzy nie troszczą się o nią. Ale Polak nie jest taką osobą. Z pasją dba o to, aby ziemia była dobrze zagospodarowana. Na swoim profilu na Instagramie ma wyróżnioną sekcję poświęconą udostępnianiu zasobów przyjaznych środowisku.

10. Ona jest normalną osobą

10 rzeczy, których nie wiesz o Loganie Polish

Gdy niektórzy ludzie posmakują światła reflektorów, wpadają w obsesję na punkcie bycia w centrum uwagi. Na razie Polska nie wydaje się tym zainteresowana. Zamiast tego jest osobą bardzo prywatną i nie dzieli się wieloma informacjami na temat swojego życia osobistego. W miarę jak Polka będzie się rozwijać w jej karierze, być może dowiemy się o niej więcej.

READ  Kangana Ranaut przywołuje wspomnienia z dzieciństwa Karwy Chauth i mówi: „Proszę, nie wyśmiewajcie się z wierzących” | Bollywood

Przeczytaj następujące: 9 rzeczy, których nie wiedziałeś o Drew Barrymore