Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

10 rzeczy do zrobienia w metrze Detroit

Drugi weekend sierpnia przynosi więcej festiwali muzycznych, piknik dla miłośników psów, pokazy lotnicze, festiwal filmowy i więcej imprez rodzinnych w całym Metro Detroit.

Oto 10 rzeczy do zrobienia w weekend 12 sierpnia

Charivari Detroit

Społeczności browarnicze z Detroit i rzemieślników elektronicznych współpracują przy festiwalu muzyki tanecznej w dniach 11-14 sierpnia w Historic Fort Wayne, 6325 W. Jefferson Ave.

W Detroit Brewery Garden będzie można zobaczyć sześć niezależnych minibrowarów z Detroit. włączać Batchowa firma piwowarskaA Napój z DetroitA Browar VisanA Wschodnie Przedsiębiorstwo PiwowarskieA Samochodowy biznes piwowarskiA rzemiosło wytrwałości.

Nie zabraknie również sprzedawców, food trucków, artystów jogi oraz trzech scen DJ reprezentujących muzykę house, techno, funk, disco, jazz, new wave, electro i pop.

od 18:00 do 23:00 w czwartek i piątek, od 12:00 do 23:00 w sobotę i od 14:00 do 23:00 w niedzielę. Bilety kosztują 125 USD na wszystkie cztery dni lub 40 USD za bilet jednodniowy. Dzieci do lat 14 korzystają bezpłatnie. Uczniowie szkół średnich są bezpłatnie za okazaniem legitymacji studenckiej. 6325 W Jefferson w Detroit.