Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

10 najostrzejszych rywalizacji siostrzanych w historii » TwistedSifter

10 najostrzejszych rywalizacji siostrzanych w historii » TwistedSifter

Wszyscy to wiemy: rodzeństwo uwielbia się kłócić, walczyć i żywić do siebie urazę.

To nic nowego, ludzie! Tak po prostu programują niektórzy członkowie rodziny. I lepiej uwierz, że zdarza się to również sławnym ludziom.

Oto dziesięć z nich więcej Dramatyczne konkursy siostrzane w historii. Spójrz.

Zarówno Joan, jak i Olivia miały udane kariery i zaciekle rywalizowały ze sobą w świecie Hollywood. Olivia urodziła się w 1916, a Joan w 1917 i obie stały się sławnymi gwiazdami filmowymi.

Ale rywalizacja między rodzeństwem zaczęła się, gdy byli dziećmi, najwyraźniej dlatego, że Olivia żywiła urazę do Joan od urodzenia i trwała przez całe ich życie. Ich walka czasami stawała się fizyczna, a Joanne powiedziała, że ​​Olivia złamała obojczyk w walce w 1933 roku.

Rywalizacja trwała przez całe życie. Joanne zmarła w 2013 roku, a Olivia zmarła w 2020 roku.

Hej, Hollywood to trudne miejsce… i myślę, że bycie siostrami wcale nie ułatwia tego.

Pauline i Esther Friedman to dwie siostry, z których każda prowadzi własną kolumnę porad. Paulina droga Abby Kolumna jest symbolem, ale Estera Zapytaj Annę Landers Kolumna właściwie po raz pierwszy, w 1955 roku.

To utorowało drogę do epickiego konkursu dla rodzeństwa…

Obaj mieli wyraźnie bardzo niestabilną relację, która trwała przez całe ich życie i od wieków rywalizują ze sobą w konkurencyjnych kolumnach porad. Estera zmarła w 2002 roku, a Pauline zmarła w 2013 roku, ale ich sprzeczne dziedzictwo żyje dalej przez ich rodziny którzy wciąż się ze sobą kłócą.

Wielu miłośników literatury zna twórczość Charlotte Bronte (Jane Air) i Emily (Wichrowe Wzgórza) Ale często są zaskoczeni, gdy dowiadują się, że w rodzinie były już trzy siostry.

Trzecią siostrą była Anne i niektórzy twierdzą, że mogła być najlepszą narratorką grupy… ale krążą również pogłoski, że jej siostra Charlotte była odpowiedzialna za wykolejenie jej kariery.

READ  Pani T świętuje Narodowy Dzień Pierogów z darmowymi upominkami | zabawa

Aby być uczciwym, musimy zaznaczyć, że Anne skrytykowała pracę obu swoich sióstr w swojej książce Najemca w Wildfell Hallwięc najwyraźniej w tej rodzinie nie było utraconej miłości.

Te siostry wokalistki są niewątpliwie bliskie, ale od lat utrzymują również zawodową rywalizację. U szczytu swojej kariery wokalnej na początku 2000 roku Jessica i Ashlee Simpson rywalizowali o sprzedaż płyt i obie radziły sobie dobrze pod koniec dnia.

Podczas gdy Beyoncé jest bardziej znana, ona i jej młodsza siostra Solange były zaangażowane w pewną rywalizację przez lata w centrum uwagi.

Beyoncé jest pięć lat starsza od Solange i była na dobrej drodze do sławy w młodym wieku, co doprowadziło do pewnych tarć. ich matka Tina Knowles powiedziała„Ona [Beyoncé] Nie mogłem tego wytrzymać przez minutę. Jak wiesz, byli młodzi, [Solange] To wszystko było w jej rzeczach, próbowałem spędzać czas wokół niej i jej przyjaciół, a Beyoncé była naprawdę zirytowana…”

Ich matka kazała im iść na terapię, aby uporządkować sprawy i uświadomić Beyoncé, jak to jest, gdy jej młodsza siostra żyje w jej cieniu.

W dzisiejszych czasach obaj są wielkimi fanami siebie nawzajem. Ooooo!

Untitled College 4 4 ​​10 najbardziej zażartej rywalizacji sióstr w historii

Źródło obrazu: wikimedia

Oto skandal siostrzanej rywalizacji z historii!

Zarówno Anna, jak i Maria miały stosunki z królem Henrykiem VIII… ale to Anna poślubiła króla, a Maria faktycznie poślubiła jednego z przyjaciół króla w 1521 roku.

To może sprawić, że spotkania rodzinne będą tak zabawne!

Ale Anne wyszła na prostą, ponieważ król zmęczył się nią, uwięził ją i ostatecznie został ścięty w 1536 roku. Yikes…

Rzeczywiście, król Henryk VIII odwrócił się, prawda?

Cóż, staraj się nadążyć: zanim ożenił się z Anną, król był żonaty z Katarzyną Aragońską, matką ich córki Marii. Po ślubie Henryka z Anną urodziła córkę Elżbietę.

READ  Nowa polska restauracja w Lawrence, NJ Otwarcie na wynos

Maria została królową w 1553 roku, ale zawsze była paranoikiem na punkcie popularności swojej młodszej siostry. Wygnała nawet Elizabeth i uwięziła ją. Maria zmarła jednak w 1558 roku bez dziedzica.

Oznacza to, że w końcu Elżbieta została królową.

Serena Williams i Venus Williams 10 najbardziej zaciekłych rywalizacji siostrzanych w historii

Źródło obrazu: wikimedia

Siostry Williams to legendy tenisa, nie ma co do tego wątpliwości.

Ponieważ obaj są na szczycie swoich meczów od wielu lat, obaj zmierzyli się ze sobą na boisku w 31 profesjonalnych meczach od 1998 roku, a Serena wygrała 19 z tych rozgrywek.

Pomimo historii zaciętej rywalizacji między sobą, obie siostry zostawiają wszystko na boisku. To coś dobrego!

Bez wątpienia każdy, kto zna historię Ameryki, słyszał o Jackie Kennedy, żonie prezydenta Johna F. Kennedy’ego.

Jackie miał siostrę o imieniu Lee i obaj mieli legendarną rywalizację, która trwała dziesięciolecia. Siostry były piękne, zamożne i zaciekle rywalizowały ze sobą, jeśli chodzi o bogatych i wpływowych mężczyzn.

Lee poślubiła polskiego księcia w 1959 roku, ale Jackie ostatecznie zwyciężyła po tym, jak jej mąż został prezydentem Stanów Zjednoczonych.

Weź to, siostro!

Oto kolejny przykład dwóch zamożnych sióstr, które konkurują ze sobą, ale także łączą w sobie miłość.

Jak wszyscy wiemy, Catherine Middleton poślubiła księcia Williama i jest teraz częścią brytyjskiej rodziny królewskiej. Jej siostra Pippa jest osobą towarzyską, która zwróciła na siebie uwagę prasy, kiedy pojawiła się na królewskim ślubie swojej siostry w 2011 roku, wyglądając wspaniale i charyzmatycznie.

Peppa jest żoną Jamesa Matthewsa, byłego kierowcy wyścigowego i dziedziczki Glen Afrikduża działka w Highlands.

Oboje wydają się w porządku, nie sądzisz?

twistedsifter na facebooku 10 najtrudniejszych rywalizacji siostrzanych w historii