Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

10 najlepszych wyników rewizji z lat 70. Część 49 | Sztuka i Rozrywka

Wznawiamy teraz przegląd 10 najlepszych amerykańskich piosenek lat 70., teraz z wykonawcami i grupami zaczynającymi się na litery U, V i W.

Niekwestionowana prawda-czasami uśmiechnięte twarze: Motown uderza świetnie, ale ich arcydziełem jest ich długa, dzika wersja The Temptation” kula zamieszania.

A teraz lista V:

Dolina Frankie- Uwielbiam Cię moimi oczami, przysięgam na Boga gruby: The Four Seasons i jego główny wokalista mieli wiele przebojów w latach 60-tych, a oba podmioty odrodziły się na listach przebojów w latach 70-tych z kilkoma piosenkami zorientowanymi na funk/disco. Krytycy wydawali się gardzić tym, co uważali za banalne brzmienie piosenek Valli z lat 70., ale lubię to i nie tylko jako zespół – to jest zabawne. Barry Gibb napisał wspaniały i wymagający temat tytułowy do filmu tłuszcz.

próżność- iść na wycieczkę: Każdy przełom dekady zawiera to, co nazywam kacem ostatniej dekady, włączając w to muzykę. Na przykład wydaje się, że wiele piosenek z początku lat 60. pojawiło się w latach 50. XX wieku. A niektóre przeboje wczesnych lat 70. brzmiały jak pop z lat 60. zbiornik iść na wycieczkę Był jednym z nich, a ich poprzedni sukces przypadł na koniec 1969 roku Wcześnie rano (co pamiętam słyszałem w radiu jako dziecko) Była bardziej makowa i wesoła.

Gino Vanelli- po prostu chcę przestać: Muzyka pop z końca lat 70. jest bardzo dobra w czasach, gdy jakość spadała do pierwszej dziesiątki. A piosenka wspomina Montreal, co daje mu dodatkowe punkty z mojego geograficznego punktu widzenia. W rzeczywistości może to być najwyższy zaplanowany wynik, aby wspomnieć o moim mieście – BJ Thomas’s większość Po prostu naciśnij # 38. Potem znowu, Vanelli z Montrealu.

Randy Podgrzewacz- Tylko wtedy, gdy najbardziej Cię potrzebuję: Kolejny hit późnych lat 70., który był bliski wyschnięcia, ale ostatecznie jest chwytliwy.

READ  Jak hala przekształca relikt historii Pittsburgha w nowoczesne mieszkania

Wieśniacy – YMCA, w marynarce wojennej: wielkie hity późnych lat 70., bardzo chwytliwe, a pierwszy hit szczególnie utrzymywał się jako fenomen tańca grupowego na dużych zgromadzeniach.

Bobby Fentona- melodia miłościZnany ze swoich ballad w latach 60. Fenton miał kilka hitów w ciągu tej dekady. To właśnie ten przebój, zaadaptowany z niemieckiej piosenki, choć brzmi staroświecko, wokalista rozpoznał także swoje europejskie korzenie, a konkretnie polskie, a część utworu była śpiewana w tym języku. Powrót „Polskiego Księcia”, jak go nazywano, był na tyle duży, by w połowie lat 70. prowadzić serial telewizyjny, który oglądałem od czasu do czasu.

A teraz lista W:

Pałac Wadsworth- Słodka Maryjo: Bardzo atrakcyjne wczesne lata 70. z dużą ilością haczyków. Wersja mono, z pewnym szumem powierzchniowym, jest najbardziej dostępna na CD i jest mocniejszym, bardziej zwartym dźwiękiem. Wersja LP w stereo, którą po raz pierwszy usłyszałem na nagraniu K-Tel, ma raczej nudny dźwięk.

wojna-rozlane wino (z Animal Ericiem Burdonem), Świat to getto, dzieciak z Cisco, Cygan, dlaczego nie możemy być przyjaciółmi? Low Rider, lato: Jeden z najlepszych soulowych zespołów lat 70-tych, z głosem, który oscyluje pomiędzy dramaturgią, kapitulacją, a nawet złowieszczym (trochę jak niektóre brytyjskie piosenki zespołu Hot Chocolate) i funkową zabawą. lato Szczególnie fajne i Świat to getto Jest szczególnie smutny. rozlane wino Ma świetny łaciński głos.

Anita Oddział-zadzwoń w moją koszulkę: Disco-pop disco z podwójną zdzirą, jak to było w tamtych czasach.

Jennifer Warnes- Właściwa pora nocy: Z tyłu tradycyjny pop z późnych lat 70., który po raz pierwszy usłyszałem na nagraniach K-Tel.

Dion Warwick – Potem przyszedłeś (z błystkami), Nigdy więcej nie spodoba mi się w ten sposób: To zbrodnia, że ​​ten wspaniały piosenkarz, który miał kilka hitów Top 10 w latach 60-tych z piosenkami napisanymi przez wspaniały zespół Berta Bacharacha i Hala Davida, nie odniósł takiego sukcesu w latach 70-tych. Jednym z powodów było to, że Bacharach i David rozstali się na początku lat siedemdziesiątych. Pokazał swój sukces z Spinners Warwick (wtedy z dodaniem litery e na jej nazwisku) w nowym, funky, jej hit z 1979 roku pokazał nową elegancję.

READ  Godzilla Minus One jest lepsza niż cokolwiek w MonsterVerse

Eric Weisberg i Steve Mandel- szermierka banjo: Pamiętaj na zawsze jako ważna część filmu part ZatrzymaćA rozgrywka jest niesamowita. Ale z jakiegoś powodu zawsze uderzam, aby pominąć tę piosenkę.

Bob Welch-namiętna paniŚwietna, elegancka piosenka i jedna z najlepszych piosenek późnych lat 70-tych, ale zdecydowanie wolę walijską, organiczną wersję tej piosenki, nawet Beatlesów, wykonaną przez Fleetwood Mac lata przed dołączeniem do tego zespołu Stevie Nicks i Lindsey Buckingham. Nawiasem mówiąc, Welch uczynił Maca częściowo amerykańskim, zanim zrobili to Nicks i Buckingham.

Następny raz: Część 50 i ostatnia pozycja w Top 10 Songs of the ’70s Series.