Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

10 najbardziej oczekiwanych zmian, które fani powinni zobaczyć

Jakim rodzajem gry wrestlingowej jesteś?

Niektórzy lubią siedzieć na kanapie z przyjaciółmi i śmiać się, przebijając się przez wielkie wyboje w drabinie celi / piekielnych meczach / zakulisowych bójkach. Inni lubią rozbijać tryb MyCareer po stworzeniu własnego WWE. Są też tacy, którzy ledwo się dopasowują – są bardziej zainteresowani wkładem w zakładkę Dzieła społeczności.

Zaspokojenie wszystkich tych mistrzów było wyzwaniem dla 2K Games, ale jakoś udało im się wywołać wiele uśmiechów na twarzach dzięki WWE 2K22. Ta gra ożywiła serię, która, szczerze mówiąc, wyglądała, jakby miała się odwrócić, a przyszłość wygląda świetlanie.

Następnym wyzwaniem będzie załatwienie sprawy na czas przed uruchomieniem 2K23 na początku przyszłego roku. Jednak tym razem nie ma prawie dwuletniej przerwy na naprawienie rzeczy. Nie, 2K23 ukaże się zaledwie 12 miesięcy po swoim poprzedniku, a to oznacza, że ​​presja na tych programistów jest pod presją.

Na szczęście mogą przyjrzeć się temu artykułowi jako łatwemu w użyciu przewodnikowi po wszystkich oczekiwanych zmianach, które gracze będą chcieli zobaczyć w serii, która została właśnie uruchomiona w 2.9…

Po pierwsze: szatnia WWE.

zmiana Dużo, Powinno to utrudnić 2K ciągłe aktualizowanie rzeczy. Złe wieści? Będą musieli znaleźć sposób, bo to, co wydarzyło się w 2K22, było nie do przyjęcia. Gra miała na płycie zbyt wielu pracowników, którzy nie pracowali już z firmą.

Braun Strowman, Keith Lee, Lana, Tony Storm – lista jest długa. Czasami wyglądało na to, że 2K przyniosło tutaj „WWE X AEW: The Video Game”. To było naprawdę poza kontrolą. Niewielu narzeka teraz, ponieważ posiadanie większej liczby zapaśników do grania nie jest złą rzeczą, ale w ogóle nie odzwierciedla prawdziwego życia WWE.

To trochę denerwujące i coś, co większość ludzi chciałaby, aby zmiana nadeszła w następnej grze. Oczywiście tworzenie modeli postaci wymaga czasu, ale deweloperzy 2K muszą znaleźć jakiś sposób, aby 2K23 było tak świeże, jak to tylko możliwe.

READ  Menedżer plików Google wybiera elementy Material You