Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

☀️BARBENHEIMER zdobywa czwartą co do wielkości kasę Wknd w historii, z wielką pomocą IMAX

☀️BARBENHEIMER zdobywa czwartą co do wielkości kasę Wknd w historii, z wielką pomocą IMAX

Dwa poranki! To jest Sean McNulty (Połącz się ze mną na LinkedIn tutaj, jeśli Ci się spodoba), Oto wiadomości Hollywood + Media, które musisz znać poniedziałek, 24 lipca 2023 r.

gdzie oszacowano 18,5 miliona ludzi kupiło Tex tylko dla dwóch najlepszych filmów w ten weekend # Barpenheimeranajwiększa suma w najwyższych slotach od tego czasu Spider-Man: Nie ma drogi do domu półtora roku temu. Ponadto – 4 filmy zarobiły (około) ponad 20 milionów dolarów każdy.

Człowieku, to naprawdę takie złe, że „ludzie” chcą po prostu oglądać filmy w domu po pandemii.

Wstajesz w październiku przyszłego roku, Marty… OK. Jestem pewien, że to zależy od strajku. przez Giphy’ego

pomimo: To będą ostatnie dwa filmy w dającej się przewidzieć przyszłości z prawdziwymi gwiazdorskimi kampaniami marketingowymi. W końcu Hollywood kocha nie mniej niż strzelanie w stopę…

Ale: Będę moim zwykłym pragmatycznym optymistą, który wymyśli, że ten niezaprzeczalny przykład tego, co jest możliwe, gdy połączysz oryginalne pomysły + system studyjny + moc gwiazdy Hollywood, będzie dodatkową motywacją dla „tradycyjnych studiów” do powrotu do stołu #NoActorNoPromo.

Następne lato: Ten pomysł nabiera rozpędu Studia nie będą miały „lata” w przyszłym roku Jeśli strajk SAG będzie kontynuowany jesienią… 🙋‍♂️ – Um, po pierwsze… mogą nie dostać upadku!

Jeśli myślisz WB rusza pretendenci Od września do końca kwietnia Jest gejem, tak, nie bardzo.

  • W takim przypadku studia mogą mieć lato w przyszłym roku! Będzie wypełniony tylko wcześniej zaplanowanymi filmami jesiennymi i filmami świątecznymi. Ile studiów wyląduje w tym roku na filmie o wartości od 100 do 200 milionów dolarów, bez gwiazd czekających na jego promocję? Z całym szacunkiem dla odpowiednich menedżerów.

  • Aquaman 2 W maju będzie działać równie dobrze, jak w grudniu.

Plus: podejrzewam Twitter nazywa się teraz X…lub coś. Tak czy inaczej, wciąż spędzam tylko 5 minut dziennie. błąd. tylko w dni powszednie.

Również: Tylko ja, czy naprawdę miło było nie mieć skrzynki pełnej „alert” w weekend COMIC-CON?

W: Gratulacje dla Brian Harman za jego decydujące zwycięstwo w Otwarte Mistrzostwa Wielkiej BrytaniiI Jego pierwszy duży tytuł mistrzowski w golfie (w bardzo mokrą niedzielę w Wielkiej Brytanii).

Korekta na poprawce: NETFLIX NIE Pozwala dodać jednego członka poza twoim domem Dzięki standardowej subskrypcji… masz wybór zapłacić, aby dodać 1 członek spoza gospodarstwa domowego (ale tylko 1 i 2, jeśli jesteś pierwszego stopnia).

  • Dla przypomnienia – oto aktualny język na stronie: Korzyści z Planu Standard, który… jak dla mnie przydałoby się dopracować:

Uznanie dla 23% byków w głosowaniu!

  • #Medianerd🤓 będzie w pełni aktywny, ponieważ sezon wyników za drugi kwartał ma swój pierwszy pełny tydzień… więc mnóstwo liczb i raportów o zarobkach szczegółowo przed nami.

  • Całkowity krach kasowyod najnowszych wątpliwych numerów Specialty po krach #Barbenheimer i zdjęcie DISNEY, którego narracja zmienia się z czasem.

  • Disney podobno bada opcję „partnera strategicznego” dla ESPN Nikt o tym nie myślał, a nawet więcej.

  • Spotify potwierdza podwyżkę cen.

Zaangażowany

Zdecydowanie nie w ten weekend… także wciąż jeden z najlepszych momentów zwiastuna w roku. przez Giphy’ego

READ  Kim jest Kazi w „Hawkeye”? co wiesz